Gå til hovedindholdet
MENU
Aula_close Layer 1
Øster Nykirke Logo
Mobil menu

Medlemmer

 Formand Johnni Langthjem

Smedevænget 31, 7323 Give

TLF: 41910637

Mail: Johnnilangthjem@gmail.com

 

Næstformand Kent Iversen

Hærvejen 190, 7323 Give

TLF: 25371864

Mail: Kent-i@hotmail.com

 

Forældrerepræsentant Line Rasmussen

Kollemortenvej 55, 7323 Give

TLF: 40840343

Mail: linedennis@mail.dk

 

Forældrerepræsentant Jette Frank Hofmann

Gl. Møllevej 22, 7323 Give

TLF: 22144427

Mail: hofmann@altiboxmail.dk

 

 

Forældrerepræsentant Helene  Helstrup Utoft

Tysklandsvej 10, 7323 Give

TLF: 51262892

Mail: helenehelstrup@hotmail.com

 

Forældrerepræsentant Charlotte Madsen

Bygade 20, 71731 Vonge

TLF: 29890537

Mail; cmadsen86@hotmail.com

 

Forældrerepræsentant Pia Hjort Hansen

Tinnetvej 46, 7173 Vonge

TLF: 22833884

Mail: Pia.hansen@godmail.dk

 

 

Medarbejderrepræsentant Anni Garsdal

Medarbejderrepræsentant Karin Sølvergaard

 

Ledelsesrepræsentant ( Sekretær, skoleleder) Tina Grønborg Hansen

TLF: 24763258

Mail: Tigha@vejle.dk

 

Ledelsesrepræsentant ( sekretær, pædagogisk afdelingsleder) Torben Spejlborg

TLF:24916789

Mail: Torsp@vejle.dk